Forever Blog

blog o produktach Forever Living

15 Sie

Forever Aloe MSM Gel

Posted in Forever Aloe MSM Gel on 15.08.14

Aloe MSM Gel, to środek dla gości myślących o siebie, pragnących zachować młodzieńczą giętkość stawów i charakteru przez długie lata. Cała tajemnica efektów jakie daje stosowanie Aloe MSM Gel liczy na miejsowym, przezskórnym działaniu naturalnego związku bioogicznie aktywnej siarki (MSM), a 40% zawartości czystego miąższu z aloesu zapewni szybki, naturalny transport oraz odpowiednie granie w regionach, które wymgają usprawnienia. Oprócz tego służy przeciwzapalnie i przeciwbólowo, łagodzi reakcje alergiczne i objawy łuszczycy, stymuluje produkcję kalogenu, poprawia gęstość i grubość włosów, konkuruje z łojotokiem, poprawia jakość płytki paznokciowej.Aloe MSM Gel najlepiej stosować wtedy, gdy zaczynamy być (np. rano), że nasze stawy lub kręgosłup nie są już tak sprawne ruchowo jak kiedyś. Właściwie jest stanowić przy sobie ten efekt oraz odnosić go codziennie w tych składnikach, gdy wprowadza nam się we ruchy ból, obrzęk albo nienaturalna sztywność stawów lub kręgosłupa, ograniczając możliwość sprawnego przenoszenia się.

pobraneżel ten znaczy i znakomite wspomaganie wszelkich terapii ukierunkowanych na okazję ze zmianami degeneracyjnymi stawów lub kręgosłupa (rehabilitacja, fizykoterapia, kuracje farmakologiczne). Dobrze jest traktować również zapobiegawczo w ostatnich chwilach roku, kiedy dolegliwości stawowo-korzonkowe dokuczają nam najbardziej.

Aloe MSM Gel doskonale sprawdza się również w konfrontacji ze skutkami kontuzji sportowych.

Aloe MSM Gel należy nanieść na skórę bezpośrednio nad miejscem, które przynosi nam kłopot i łatwo masując pomóc składnikom włączyć się w głąb tkanek. W razie potrzeby prac też można powtórzyć. Substancje aloesowe pomagają dotrzeć zarówno biosiarce, kiedy i innym składnikom w otoczenie miejsca, które pragnie zadowolenia i regeneracji, więc jesteśmy tutaj do robienia z bardzo efektywnym działaniem miejscowym. Efekty stosowania żelu aloesowego z siarką organiczną najszybciej zauważyć można np. na dłoniach, gdzie stawy są bardzo drastyczne i umieszczone płytko pod skórą.Niedobory siarki organicznej w układach będących obecnie mężczyzn są coraz popularniejszą przyczyną kłopotów natury kosmetycznej. Kiedy brak biosiarki w tkankach, źle są włosy i paznokcie, coraz gorzej relaksuje się podskórny kolagen, występuje podatność na stworzenie cellulitu (tzw. zespół skórki pomarańczowej), skóra ma zdolności do łojotoku i często staje się wrażliwa na kontakt z różnymi alergenami.
Maseczki na łojotokową skórę

Aloe MSM Gel należy dodać na skórę tłustą warstwą, z której stronę zostanie wchłonięta. Po ok. 15 minutach resztę można zmyć gorącą wodą oraz nałożyć krem o łagodnym działaniu ściągającym i przeciwbakteryjnym (np. Krem Aloesowo-Propolisowy).

Odżywka regenerująco-łagodząca na przetłuszczające się włosy

Po dokładnym umyciu głowy (np. Szamponem Aloe-Jojoba) należy wetrzeć Aloe MSM Gel w rolę głowy. Następnie włosy należy wysuszyć, organizując w ulubiony sposób przy zachowaniu preparatów wspomagających układanie (np. Forever Aloe Pro-Set ). Badania kliniczne wykazują, że kuracja biosiarką nie tylko zmniejsza problemy z przetłuszczaniem się włosów, a przy dłuższym stosowaniu powoduje gęstnienie i rozwój grubości włosa.

Aloe MSM Gel dla jasnych i odpowiednich paznokci

Jeśli Twoje paznokcie są miękkie, rozdwajające się lub łamliwe, jeżeli brak im młodego, naturalnego blasku i gładkości, spróbuj dać im biosiarki, niezbędnej do ich zdrowego rozwoju! Codzienne wcieranie Aloe MSM Gel dokładnie w płytkę paznokci natomiast w ich nasadę spowoduje, że nowy, świeżo przyrastający paznokieć będzie się wyraźnie różnił od tradycyjnego, któremu przy wzroście najwidoczniej brakowało związków siarkowych!

Przyspieszenie procesów gojenia, łagodzenie skórnych reakcji alergicznych

Aloe MSM Gel to cudowna spółka naturalnego związku siarkowego (MSM)(http://www.foreveraloes.eu/produkt/aloesowy-zel-kojaco-regenerujacy-z-biosiarka-aloe-msm-gel)z świeżym miąższem aloesowym. Aloes – wielka od wieków „roślina od gojenia”, zintegrowana z prawdziwym związkiem siarkowym – to znakomita korzyść dla procesów naprawy tkankowej! Działa jednocześnie przeciwzapalnie i regenerująco. Redukuje obrzęk i bolesność wokół uszkodzonych tkanek.

Preparatów z biosiarką używa się i dla łagodzenia skórnych reakcji alergicznych. W Aloe MSM Gel to chodzenie jest zwielokrotnione przez antyhistaminowe właściwości czystego miąższu aloesowego.

tags: , ,

Możliwość komentowania Forever Aloe MSM Gel została wyłączona

Comments are closed.